رعایت بهداشت فراتر از درمان است.

یکشنبه, 26 خرداد 1398

بازدید نماینده کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان در جمهوری اسلامی ایران از پایگاه بهداشتی وزیر آباد

بازدید نماینده کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان در جمهوری اسلامی ایران

از پایگاه بهداشتی وزیر آباد

 

 un  unOne

 

نماینده کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان در جمهوری اسلامی ایران و هیئت همراه در هجدهم بهمن ماه 1397 از پایگاه بهداشتی وزیر آباد بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومي مركزبهداشت شهرستان شيراز شهداي والفجر، دكتر احمد رضازاده رييس مرکز بهداشت شهرستان شیراز شهدای والفجر گفت: نماینده کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در امور پناهندگان از پایگاه بهداشتی وزیر آباد شیراز بازدید و از نزدیک با چگونگی خدمت رسانی به پناهندگان آشنا گردید.

او افزود: در این بازدید نماینده کمیساریای عالی پناهندگان و هیئت همراه از روند ساخت پروژه جدید پایگاه وزیر آباد نیز دیدن و روند اجرای پروژه را مطلوب ارزیابی کردند.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان شیراز شهدای والفجر بیان داشت: در پایگاه بهداشتی وزیر آباد خدمات متنوعی از جمله خدمات مادر و کودک، واکسیناسیون، مامایی، آموزش به داوطلبین سلامت، مشاوره تغذیه و روانشانسی، خدمات مرتبط با بیماری های واگیر و غیر واگیر به همان شکل و کیفیتی که به هموطنان ایرانی ارائه می گردد، به پناهندگان نیز ارائه می گردد.

ایوو فریس نماینده کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در امور پناهندگان بیان داشت: جمهوری اسلامی ایران یکی از کشورهای پیشرو در امر خدمت رسانی به پناهندگان می باشد.

او اظهار داشت: نحوه خدمات رسانی به پناهندگان در پایگاه بهداشتی وزیر آباد بسیار چشمگیر است و عدم تبعیض در ارائه خدمات بهداشتی به هموطنان ایرانی و اتباع خارجی را ناشی از عدالت اسلامی دولت و ملت جمهوری اسلامی ایران دانست.

گفتنی است در این بازدید دکتر حمید بختیاری نماینده دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در دفتر امور اتباع و مهاجرین نیز حضور داشتند.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد