رعایت بهداشت فراتر از درمان است.

یکشنبه, 26 خرداد 1398

ئيس مركز بهداشت شهرستان شيراز شهداي والفجر در ديدار با خانواده شهيد عبدالرحيم رمزي: عزت، امنيت همه ما از شهدا است

رئيس مركز بهداشت شهرستان شيراز شهداي والفجر  در ديدار با خانواده شهيد عبدالرحيم رمزي: عزت، امنيت همه ما از شهدا است

 

shohadaOne

 

به گزارش روابط عمومي مركز بهداشت شهرستان شيراز شهداي والفجر، دكتر احمد رضازاده رئيس مركز بهداشت شهرستان شيراز در ديدار با خانواده شهيد شهيد عبدالرحيم رمزي كه در پنجمين روز از دهه پر فروغ فجر صورت پذيرفت، گفت: امنيت و آرامشي كه امروز ميهن عزيزمان از آن برخوردار است مديون ايثارگري هاي شهداي گرانقدر و خانواده هاي اين عزيزان است.

او افزود: بايد تلاش كنيم ياد و خاطره شهدا را همواره زنده نگه داريم و نبايد شهدا و خانواده اين بزرگواران را فراموش كنيم.  

او بيان داشت: ياد و خاطره شهدا نبايستي منحصر به ايام خاض و مناسبت ها باشد بلكه بايد برنامه ريزي نمود به گونه اي كه در طول سال با خانواده شهدا ديدار داشته باشيم و تا آنجا كه از عهده مركز بهداشت شهرستان شيراز شهداي والفجر و مسئولين بر مي آيد ضمن زنده نگه داشتن ياد و خاطره شهدا، در رفع نيازمندي هاي آنان و مشكلاتي كه با آن مواجه مي باشند تلاش و كوشش نماييم.

گفتني است اين ديدار با حضور رئيس و جمعي از مسئولين ستادي مركز بهداشت شهرستان شيراز شهداي والفجر در خانه شهيد عبدالرحيم رمزي انجام پذيرفت و هديه اي به رسم يادبود به همسر شهيد خانم جهان ميري و فرزندان آن شهيد اعطا گرديد.

 

شهيد عبدالرحيم رمزي در دوم مهر ماه سال 1359 و در حين انجام مأموريت آموزش و پرورش در شهر آبادان به فيض رفيع شهادت نائل شدند.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد