رعایت بهداشت فراتر از درمان است.

دوشنبه, 02 مهر 1397

استفاده شهروندان از نرم افزار اندرويدي سامانه اطلاع رساني و رتبه بندي بهداشتي رستوران ها

نرم افزار اندرویدی سامانه اطلاع رسانی و رتبه بندی بهداشتی رستوران ها

 

 نرم افزار اندرويدي سامانه اطلاع رساني 

 

 

    به گزارش روابط عمومی شیراز شهدای والفجر : دکتر احمد رضازاده رئیس مرکز بهداشت شیراز شهدای والفجر خبر داد: شهروندان می توانند با استفاده از نرم افزار اندرویدی اطلاع رسانی و رتبه بندی بهداشتی رستوران ها وبا اتصال به اینترنت گوشی تلفن همراه خود، در هر نقطه ای از کشور موقعیت رستوران های اطراف محل استقرار خود و وضعیت بهداشتی آنها را مشاهده نمایند. او افزود منظور از گروه رستوران ها شامل رستوران، رستوران سنتی، سفره خانه، چلوکبابی و سلف سرویس می باشد و

شرایط رتبه بندی بهداشتی به شرح ذیل است :

۱- رتبه عالی بهداشتی: این رتبه به واحدهایی تعلق می گیرد که در سه بازرسی متوالی رتبه یک بهداشتی را کسب کرده باشند.

۲- رتبه یک بهداشتی: این رتبه به واحدهایی تعلق می گیرد که بار اساس بازرسی انجام شده ۱۰۰ – ۹۰ درصد امتیاز را کسب کرده باشند.

۳- رتبه دو بهداشتی: این رتبه به واحدهایی تعلق می گیرد که بر اساس بازرسی انجام شده ۸۹ – ۸۰ درصد امتیاز را کسب کرده باشند.

۴- رتبه سه بهداشتی: این رتبه به واحدهایی تعلق می گیرد که بر اساس بازرسی انجام شده ۷۹ – ۷۰ درصد امتیاز را کسب کرده باشند

   رئیس مرکز بهداشت شهدای والفجر تصریح کرد: کاربران می توانند در این سامانه نظرات خود را در زمینه وضعیت رستوران ها در یکی از چهار گزینه عالی، خوب ، متوسط و ضعیف ثبت نمایند. دکتر رضا زاده در پایان خاطر نشان کرد: شهروندان میتوانند جهت بهره مندی از امکانات نرم افزار سامانه اطلاع رسانی و رتبه بندی بهداشتی رستوران ها ویژه اندروید که توسط پایگاه اطلاع رسانی معاونت بهداشت وزارت بهداشت طراحی شده به نشانی   shc.sums.ac.irوب سایت مرکز بهداشت شیراز شهدای والفجر (صفحه اصلی  ،قسمت طرح تحول سلامت ) مراجعه نموده و استفاده نمایید.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد